به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
معاون عمرانی شهرداری اصفهان می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود که شهر رویا‌ها به‌عنوان مدرن‌ترین شهر‌بازی در اصفهان از ابتدای نیمه دوم سال جاری به بهره‌برداری برسد.
کد خبر: ۱۵۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۱
پایگاه خبری تحلیلی اصفهان/زاینده رود:

گروه شهر : همیشه مشاهده می‌شود که مسئولان شهری زمان‌های متفاوتی را برای بهره‌برداری از پروژه‌های شهری اعلام می‌کنند اما این پروژه‌ها با مدت‌ها تأخیر راه‌اندازی می‌شود. اصفهان از سال گذشته تاکنون درگیر انجام عملیات اجرا و راه‌اندازی شهر رویا‌ها به عنوان یکی از شاخص‌ترین پروژه‌های شهری است و چندین بار اعلام شده که این شهربازی در فلان زمان افتتاح می‌شود اما با وجود گذشت یک سال از آغاز عملیات این پروژه، اصفهانی‌ها هنوز طعم استفاده از این شهربازی را نچشیده‌اند.
در حال حاضر مسئولان شهری اصفهان زمان قطعی راه‌اندازی شهر رویا‌ها را به ابتدای نیمه دوم امسال موکول کرده‌اند. علیرضا قاری قرآن، معاون عمرانی شهرداری اصفهان می‌گوید: پیش‌بینی می‌شود که شهر رویا‌ها به‌عنوان مدرن‌ترین شهر‌بازی در اصفهان از ابتدای نیمه دوم سال جاری به بهره‌برداری برسد.
به گفته وی، شهر رویا‌ها در دو بخش اصلی راه‌اندازی می‌شود که عملیات ساختمانی و بخش عمرانی این شهر رو به پایان است و تجهیزات مورد نیاز برای بخش تجهیزاتی این شهربازی خریداری شده که در آینده‌ای نزدیک تمام تجهیزات این بخش نصب می‌شود. معاون عمرانی شهرداری اصفهان می‌افزاید: شهر رویا‌های اصفهان براساس نیاز‌سنجی‌های صورت گرفته در سطح شهر اجرا شده است. غلامرضا شیران، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان هم با تأکید بر این که هنوز طرح جامعی از سوی مسئولان شهری اصفهان در راستای راه‌اندازی شهر رویا‌ها ارایه نشده، معتقد است: شهر رویا‌ها از جمله پروژه‌هایی بوده که شهرداری اصفهان با استفاده از سرمایه‌گذاری خارجی آن را دنبال کرده است اما ابهامات موجود در راستای اجرای این طرح باید برطرف شود. وی با بیان این موضوع ادامه می‌دهد: مسئولان اجرای پروژه شهر رویا‌ها باید نقش این شهربازی را در کاهش یا افزایش ترافیک شهر و کاربری‌های درونی و بیرونی این پروژه را مشخص کنند.وی می‌گوید: عکس‌های انتشار یافته از شهر رویا‌ها در سایت‌های خبری حاکی از این است که حجم وسیعی از ساخت و ساز‌ها در ساختمان‌های چند طبقه در این شهربازی صورت گرفته که این میزان از ساخت و ساز در این پروژه جای سؤال دارد!

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۴
Shizuka
|
Korea, Republic of
|
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
3
0
Great common sense here. Wish I'd thoghut of that.
Shizuka
|
Switzerland
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
2
0
Great common sense here. Wish I'd thoghut of that.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۰۹
2
1
22 بهمن افتتاح میشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
Maryam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۲
0
1
ﺁﺧﺮ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯾﻢ ۲۲ ﺑﻬﻤﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﺎ ﻧﻪ !!
ﻣﺎ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺮﯾﻢ ﺷﻬﺮ ﺭﻭﯾﺎﻫﺎ ﯾﺎﻧﻪ ﺍﮔﻪ ﺑﺮﯾﻢ ﺳﺮﻩ ﮐﺎﺭﯾﻢ !!!
نام:
ایمیل:
* نظر: