به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: کل واحدهای مسکن مهر استان در حدود 210 هزار واحد است که تلاش داریم بخش قابل ملاحظه‌ای از این واحدها را تا پایان سال افتتاح و باقی‌مانده آن را تا سه ماهه اول سال 95 به پایان برسانیم.
کد خبر: ۷۰۲۲
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اصفهان، حجت‌الله غلامی در آیین بهره‌برداری از 1896 واحد مسکن مهر که در شهر جدید مجلسی برگزار شد، اظهار داشت: کل واحدهای مسکن مهر استان در حدود 210 هزار واحد است که تلاش داریم بخش قابل ملاحظه‌ای از این واحدها را تا پایان سال افتتاح و باقی‌مانده آن را تا سه ماهه اول سال 95 به پایان برسانیم.

وی با بیان اینکه هدف اول ما در سطح استان تامین سفر ایمن و بی‌خطر در بخش حمل بار و مسافر است، تصریح کرد: رتبه اول کشور در بخش حمل بار و رتبه سوم در بخش حمل مسافر را داریم که این موضوع نشان می‌دهد چه بار سنگینی بر دوش راه‌های استان تحمیل می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان ادامه داد: هدف‌گذاری دوم ما این است که ارتباط راه‌های شهرستان‌ها را با مرکز استان به صورت دو بانده احداث کنیم.

وی اضافه کرد: از 106 شهری که در استان وجود دارد توانستیم طرح‌های توسعه‌ای 95 شهر را به انجام برسانیم و ظرف یکی دو ماه آینده نیز این طرح را به اتمام می‌رسانیم.

*‌ بهره‌برداری مدارس شهر مجلسی در اراضی مسکن مهر این شهر

مدیرعامل شرکت شهر جدید مجلسی نیز در ادامه گفت: تنها مدارسی که در استان اصفهان در اراضی مسکن مهر به بهره‌برداری رسیده در شهر مجلسی و به استعداد 30 کلاس است.

احمدی در آیین بهره‌برداری از 1896 واحد مسکن مهر که در شهر جدید مجلسی برگزار شد، اظهار داشت: تنها مدارسی که در استان اصفهان در اراضی مسکن مهر به بهره‌برداری رسیده در شهر مجلسی و به استعداد 30 کلاس است، همچنین 5 مسجد در اراضی مسکن مهر این شهر پیش‌بینی شده که دو مورد آن در حال بهره‌برداری است.

وی تصریح کرد: تنها فرهنگسرایی که در اراضی مسکن مهر به بهره‌برداری رسیده فرهنگسرای شهر مجلسی است که بیش از 300 نفر از کودکان را تحت پوشش قرار داده است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: