به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
یام شهردار اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
​شهردار اصفهان در بيانه اي حدیث جاودانه نقش آفرینان عرصه هشت سال دفاع مقدس را شورانگیزترین حماسه پایان ناپذیر انقلاب اسلامی ایران دانست.
کد خبر: ۷۰۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
به گزارش  پایگاه خبری تحلیلی اصفهان به نقل از ایمنا در این بیانیه آمده است:
 آفرینش زاییده عشق و مولود ایمان است .با نیروی ایمان می توان به قله های رفیع افتخار و سربلندی دست یافت و به ساحل امن ارامش رسید.
حدیث جاودانه نقش آفرینان عرصه هشت سال دفاع مقدس، شورانگیزترین حماسه پایان ناپذیر انقلاب اسلامی ایران است. حدیث آنانی که مقام معظم رهبری  در سخنان خود برایشان آورده است «فداكاري‌ها‌ى هشت سال دفاع مقدس‏ توانست يك نظام الهى و معنوى و متّكى بر تفكّر و انديشه درست و برخاسته از ايمان را تحكيم كند.»
دلاورمردانی که با اتکال بر خداوند و پشتوانه نیروی عظیم ایمان ، دلی مالامال از عشق به جاودانگی اخلاق و نیکخواهی در حق محرومان جان باختند ، با دلی آکنده از عشق رنجها کشیدند تا درخت تناوری که بهر نیکی به خلق بر این خاک خوب نشانده شد به ثمر نشیند .آری بالا و پایین ندارد و برای همه شهر جنگیدند .
اکنون که 35 سال از پایان جنگ تحمیلی می گذرد و ایران اسلامی به پشتوانه خرد ورزی و بردباری مردم خویش و رهنمودهای رهبر فرزانه اش از افت و خیزها و فراز و نشیب ها گذر کرده و اقتدار و جایگاهش در عرصه های بین المللی روز به روز در حال افزایش است،  ایمان راسخ دارم که این موفقیت ها محصول و مولود وفاق، همدلی ، هم اندیشی و سرمستی و عشق دوباره  همه آحاد جامعه و تعمیق پیوند آنان با آرمانها و شعائر انقلاب اسلامی در امر توسعه عدالت و استقرار حکومت اسلامی است.
شهرداری اصفهان تلاش خستگی ناپذیر رهنوردان این راه خصوصا شهدا، سرداران و بزرگانی چون همت، خرازی، بابایی، کاظمی، شهبازی، ردانی پور و ...  را که عاشقانه گام برداشتند وبه دور از هر گونه مرزبندی  برای همه شهر جنگیدند  ارج می نهد و امید آن دارد افق های روشن و امید بخشی به روی آینده این مرز و بوم گشاده شود .ایمان بیاوریم که برای گذر از سختی ها جانی شیفته باید و دلی آمیخته به مهر .
نام:
ایمیل:
* نظر: