به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:
سردار عبدالرضا آقاخانی روز یکشنبه در حاشیه آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی کاشان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این مقدار مواد افیونی در ادامه برخورد با کاروان اشرار حمل کننده مواد مخدر در یکی از مناطق کویری استان اصفهان کشف شد
کد خبر: ۷۵۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰


به گزارش اصفهان24، سردار عبدالرضا آقاخانی روز یکشنبه در حاشیه آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی کاشان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این مقدار مواد افیونی در ادامه برخورد با کاروان اشرار حمل کننده مواد مخدر در یکی از مناطق کویری استان اصفهان کشف شد.
وی افزود: در این خصوص سه نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.
فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به اظهار نظر تیم عملیاتی مبارزه با مواد مخدر، خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه عملیات مبارزه با مواد مخدر در اولویت کاری مجموعه مسئولان استان اصفهان به خصوص نیروی انتظامی قرار دارد، تصریح کرد: در 9 ماه گذشته 25 تن انواع مخدر از سودگران مرگ در این استان کشف شده است.
سردار آقاخانی در خصوص مبارزه با کالای قاچاق در استان اصفهان نیز گفت: مقدار کشفیات کالای قاچاق در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 200 درصد افزایش داشته است.
وی تصریح کرد: به اقرار مسئولان اقتصادی برخورد با کالای قاچاق دراین استان تاثیر بسزایی در تولید به ویژه تولید کالای ایرانی داشته است.
در این آئین سرهنگ علی پورکاوه به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان کاشان معرفی و از خدمات سرهنگ مهدی پورغلامحسین فرمانده پیشین تجلیل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: