به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
مدیرعامل تیم خلیج فارس:
بازی ها خیلی نزدیک است اینکه ما در هفته های اخیر با برد های پر گل زمین را ترک میکنیم نشان از قدرت بالای بازیکنان و کادر فنی تیم است وگرنه سایر مسابقات این گروه با اختلاف های نزدیک است.
کد خبر: ۷۵۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹


خلیج فارس یک گام دیگر به صعود نزدیک شد

به گزارش اصفهان24، تیم فوتسال خلیج فارس تنها نماینده شهرستان  فلاورجان در لیگ برتر مسابقات فوتسال آسیا ویژن استان انتخابی مسابقات کشوری در حساس ترین بازی هفته دهم موفق شد تیم قدرتمند عقاب اصفهان را با شکست سنگین ۶بر۲ بدرقه کند و به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهد.

این تیم با مربی گری مجید اهوازی مربی جوان خود که از هفته های آغازین به این تیم اضافه شد روند روبه رشدی را پیدا کرده است به طوری که توانسته است تمامی رقبای خود را از پیش رو برداشته و اکنون با ۲۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

مدیر عامل این باشگاه در پایان بازی د اظهار کرد: امروز واقعا فوتسال استان اصفهان باور  کرد که فلاورجان قطب فوتسال استان شده است، البته هنوز کار تمام نشده است ما چهار بازی مهم دیگر داریم که هر کدام حکم یک فینال را برای ما دارد.

رضا نجفی بابادی ادامه داد: در صورتی که بتوانیم به روند روبه رشد خود ادامه دهیم و چهار بازی حساس آینده خود با پیروزی پشت سر بگذاریم برای اولین بار می توانیم به مسابقات کشوری راه یابیم.

وی سطح فنی مسابقات را بالا ارزیابی و گفت: بازی ها خیلی نزدیک است اینکه ما در هفته های اخیر با برد های پر گل زمین را ترک می کنیم نشان از قدرت بالای بازیکنان و کادر فنی تیم است وگرنه سایر مسابقات این گروه با اختلاف های نزدیک است.

نجفی اضافه کرد: تیم صدرنشین ذوب آهن را که ما با ۶ گل شکست داده بودیم در مقابل تیم قعر جدولی گلپایگان با اختلاف یک گل پیروز شده است؛ همین امروز مقابل تیم خوب آرمان متوقف شده است.

وی در خصوص مسائل فنی تیم نیز گفت: در این خصوص نظری نمی دهم چون همه اش تلاش مجید اهوازی بازیکن سالهای دور فوتبال کشور و استان خوزستان است که بعد از سه شکست پیاپی در هفته های اول با حضورش تیم از قعر جدول به جمع مدعیان قهرمانی پیوسته است.

مدیرعامل تیم خلیج فارس افزود: بعداز مربی یک تشکر باید از بازیکنان بی ادعا و جوان تیم بکنم  که نسبت به امکانات سایر تیم های حاضر در گروه و حتی همین تیم عقاب که از سراسر کشور بهترین بازیکنان سرباز را جذب کرده است امسال بدون هیچ امکاناتی توانستند این افتخار را برای شهرستان رقم بزنند.

وی با تشکر از مسئولین شهرستان گفت : واقعا باید حالا که شرایط حضور در مسابقات کشوری فراهم شده است مسئولین شهرستان تیم را حمایت کنند که هم نام شهرستان در کشور سرافراز باشد هم اینکه با وجود این تیم نونهالان و نوجوانان زیادی به سمت ورزش سوق داده شوند و از خیلی از ناهنجاری های جامعه بدور باشند.

نجفی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مرادی رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان  ابراز امیدواری کرد که انشالله با حضور رحمان رئیسی مدیر جوان و قهرمان ارزنده جهان در ورزش شهرستان فلاورجان ؛روزهای خوبی در انتظار ورزش  شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام /

نام:
ایمیل:
* نظر: