به‌روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
یک دقیقه سکوت در هفته یازدهم لیگ هندبال
هفته یازدهم از رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در حالی فردا سه شنبه پنجم بهمن ماه و در روز سه شنبه های هندبالی کشور دنبال می شود که طبق اعلام فدراسیون قرار است به یاد و احترام شهدای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکوی تهران پیش از شروع بازیها تمامی حاضرین و تیم ها با یک دقیقه سکوت مسابقه خود را استارت بزنند.
کد خبر: ۷۶۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲

یک دقیقه سکوت در هفته یازدهم لیگ هندبال/ کار سخت صدرنشینان


به گزارش اصفهان24 و به نقل از خبرنگار مهر، هفته یازدهم از رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در حالی فردا سه شنبه پنجم بهمن ماه و در روز سه شنبه های هندبالی کشور دنبال می شود که طبق اعلام فدراسیون قرار است به یاد و احترام شهدای آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکوی تهران پیش از شروع بازیها تمامی حاضرین و تیم ها با یک دقیقه سکوت مسابقه خود را استارت بزنند.

در هفته دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور در بخش مردان دو تیم میانه جدول که هر دو با ۱۱ امتیاز در رده چهارم و پنجم هستند در شهر مردوشت به مصاف هم می روند. هیات هندبال مرودشت میزبان تیم بیتای سبزواری است که امید دارد با هدایت مربی برزیلی اش بتواند یک امتیاز دیگر در این هفته بدست آورده و عنوان چهارمی را برای خود بدست بیاورد.

شاگردان مهران کیخائی در گچساران میزبان تیم پائین جدولی توسعه و عمران بافق یزد هستند. نفتی ها که در هفته گذشته با بدشانسی یک تساوی را پشت سرگذاشتند برای حفظ صدر نشینی خود نیاز به این پیروزی دارند چرا که هرگونه لغزش این تیم می تواند آنها را به رده دوم جدول سوق دهد.

اما در تهران تیم نیروی زمینی که در رده انتهای جدول قرار گرفته میزبان تیم فولاد سپاهان اصفهان است. فولادی که این دوره لیگ را با هدایت مدیرعامل باشگاه شان سپری می کنند در نیمه دوم دور رفت با کسب چند پیروزی موفق شدند به رده سوم جدول صعود کنند. شاگردان طاهری امید دارند با برتری در این بازی شانس بیشتری برای تداوم ایستادن در رده های بالای جدول بدست آورند.

اما در کرمان تیم مس میزبان تیم شهرداری ارومیه است. کرمانی ها که با بدشانسی همچنان در میانه جدول در حال جابجا شدن هستند میزبان تیمی هستند که با وجود بهره از دو بازیکن خارجی هنوز نتوانسته از رده های پایین جدول صعود کرده و شانس کمی برای باقی ماندن در لیگ برتر دارد.

آخرین بازی این هفته بین دو تیم شهرداری کشان و هپکو اراک است. حبیبی این هفته شاگردان خود را تنها برای پیروزی هدایت خواهد کرد چرا که پیروزی در این بازی نه تنها می تواند رده دوم را برای این تیم حفظ کند بلکه در صورت شکست تیم نفت شانس ایستادن بر روی رده اول جدول را هم بدست خواهد آورد.

برنامه بازیهای این هفته به این ترتیب است: 

* نفت و گاز گچساران – توسعه و عمران بافق
* هیات هندبال مردوشت – بیتا سبزوار
* نیروی زمینی تهران – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان
* مس کرمان – شهرداری ارومیه
* شهرداری کاشان – هپکو اراک

رده بندی لیگ برتر به این ترتیب است : 

۱- نفت و گاز گچساران با ۱۵ امتیاز
۲- شهرداری کاشان با ۱۴ امتیاز
۳- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۱۲ امتیاز
۴- هیات هندبال مرودشت با ۱۱ امتیاز
۵- بیتا سبزوار با ۱۱ امتیاز
۶- مس کرمان با ۹ امتیاز
۷- هپکو اراک با ۹ امتیاز
۸- توسعه و عمران بافق با ۸ امتیاز
۹- شهرداری ارومیه با ۷ امتیاز
۱۰- نیروی زمینی تهران با ۶ امتیاز

انتهای پیام/
.

نام:
ایمیل:
* نظر: